Україна, 09800, КИЇВСЬКА обл. м. Тетіїв,
вул. Леніна 52б, ЄДРПОУ 39544589
тел: +38097-518-38-28 +38066-023-21-16
тел./факс: (045)6055455, E-Mail: trihogramma@mail.ru


ТРИХОГРАММА - биологическое средство защита растений!
продажа / авиавнесение / доставка трихограммы и яиц зерновой моли

Бахчивые

Баштан
У СНД на овочевих і баштанних культурах зареєстровано понад 600 видів шкідливих комах. Однак значні втрати викликає лише порівняно невелика група спеціалізованих шкідників, в яку входять хрестоцвіті блішки, капустяні мухи, гусениці деяких метеликів, цибульна муха. Ці види широко поширені, і тому комплекс шкідників в різних зонах приблизно однаковий.

Найбільша кількість видів відмічено на овочевих культурах (капусті, турнепс, редисці, редьці та ін.) Вони ж найбільшою мірою страждають від пошкоджень.

Дещо менше ушкоджуються лілейні (цибуля, часник), ще рідше - морква. Гарбузові (огірок, гарбуз, кавун) в польових умовах більше страждають від багатоядних шкідників, однак в теплицях спеціалізовані шкідники можуть викликати значні втрати.

При організації заходів боротьби з шкідниками овочевих культур слід суворо дотримуватися сівозміни, технологію вирощування (особливо важливо внесення добрив, некореневі підгодівлі, поливи, боротьба з бур'янами), широко використовувати мікробіологічні препарати, а проти таких об'єктів, як капустяна совка, застосовувати трихограму.

SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины
Яндекс.Метрика
АгроПоиск - аграрная поисковая система

Авторские права © 2009 - 2013. Средства Защиты растений. Все права защищены. поддержка сайта - ABC.NET.UA