Україна, 09800, КИЇВСЬКА обл. м. Тетіїв,
вул. Леніна 52б, ЄДРПОУ 39544589
тел: +38097-518-38-28 +38066-023-21-16
тел./факс: (045)6055455, E-Mail: trihogramma@mail.ru


ТРИХОГРАММА - биологическое средство защита растений!
продажа / авиавнесение / доставка трихограммы и яиц зерновой моли

Сад

Агрономи радять боротися з ними природними способами, - завести в саду та на городі корисних комах.

- Досить дешево й ефективно знищувати трихограмою яблуневу плодожерку. Продаєють цю комаху в паперових упаковках. - У пакетику за 15 гривень їх десятки тисяч. Вистачить обробити садок на декілька дерев, взалежності від їх розмірів і виду.

Як застосовувати трихограму.

- У кінці липня - на початку серпня яблунева плодожерка вже в другому поколінні відкладає на плодах свої личинки. Через спеку відкладатиме з середини липня. Тому вже зараз треба підселити трихограму на дерева. Ці комахи відкладають свої яйця всередину яєць шкідника. Замість личинки плодожерки вилупиться трихограма.

Спеціалісти рекомендують підселяти комах на плодові дерева на відстані 5-8 м. Якщо яблуні посаджені через 3-4 м, то обробляти трихограмою слід кожну другу. До гілки чи стовбура чіпляють зрізану пластикову пляшку. Усередину сиплють дрібку комах. Пляшку перевертають паралельно до землі. Тоді комахи, що залишилися, не намокнуть під час дощу.

- Трихограма - це дрібна летюча комаха бурого кольору. Вони мають крильця й намочені довго не зможуть літати.

У середині серпня яйця відкладатиме американський метелик. Тому на початку місяця сади, вражені цим паразитом, теж обробляють трихограмою.

- Це один із найефективніших видів боротьби, - Головне - вчасно заселити. Трихограма заражає лише свіжовідкладені яйця метелика, яким кілька днів. Якщо їм уже тиждень-два, то запізно. Комаха не зможе проткнути стінку й занести своє яйце.

Трихограма знищує також капустяну совку, кукурудзяного метелика. На городину комах розсівають руками. Пакетика вистачає на обробку 50 соток городу.

- Треба заселяти двічі-тричі на місяць. На сезон вистачить 40-50 гривень. Це абсолютно безпечно.

Корисна комаха знищує до 80 видів шкідників. Трихограму вирощують у лабораторіях. Після підселення ефективно діє протягом двох тижнів. У природі ці комахи теж живуть, але їх мало.

У природних умовах комаха живе від 2 до 15 днів. За сезон може дати до 12 поколінь. Комахи повзають по рослинах, за вітром розлітаються до 50 м.

- Слід узяти 3-літрову банку, накидати туди листки вишні, шовковиці й інші. Порошок висипаєте на листя, горловину обв'язуєте щільною матерією і чекаєте 4-5 годин. За цей час трихограма прилипає до листків. Наступного дня розкладаєте це листя по городу метрів через 5-10. Бажано, щоб у місці випускання не було вітру.

SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины
Яндекс.Метрика
АгроПоиск - аграрная поисковая система

Авторские права © 2009 - 2013. Средства Защиты растений. Все права защищены. поддержка сайта - ABC.NET.UA