Україна, 09800, КИЇВСЬКА обл. м. Тетіїв,
вул. Леніна 52б, ЄДРПОУ 39544589
тел: +38097-518-38-28 +38066-023-21-16
тел./факс: (045)6055455, E-Mail: trihogramma@mail.ru


ТРИХОГРАММА - биологическое средство защита растений!
продажа / авиавнесение / доставка трихограммы и яиц зерновой моли

Соя


Захист сої

Шкідливої ??ентомофауни сої представлена ??великою різноманітністю комах і кліщів. По розширенню посівних площ під культурою спостерігається тенденція до збільшення кількості шкідників. У країнах їх відомо 114 видів. Більшість з них - полифаги. У сприятливих для свого розвитку роки шкідники здатні знищити до 90% урожаю. Їх чисельність та шкодочинність на сої проявляється в різному ступені протягом усього вегетаційного періоду, і за роки дуже змінюється. Частіше спостерігається шкоду від комплексу видів комах з'являються на посівах одночасно. У посушливі роки їх шкідливість більш помітна. Найбільш уразливими періодами під час вегетації для рослин сої є початкова фаза розвитку - проростання насіння і сходи, період закладання генеративних органів і фази наливу і дозрівання зерна. Найвища шкідливість фітофагів сої спостерігається в посушливих агрокліматичних районах і поступово зменшується з просуванням на більш зволожені райони вирощування, де існує велика загроза ураження культури хворобами.

Небезпечними шкідниками сої слід вважати: акацієва (бобова) вогнівка, яка пошкоджує тільки зерно, інші шкідники вегетативних та генеративних органів представлені сисними і листогризучих видами комах з різних сімейств, а також кліщами. Найбільш шкідливі - звичайний павутинний кліщ, клопи щитники, клопи-гедзі, тютюновий трипс. З листогризучих комах виділені щетинистий і смугастий бульбочкові довгоносики, гусениці лучного метелика, люцернова совка, совки гами. Шкідниками зерна і проростків у грунті личинки смугастого і степового коника, паросткової мухи. Особливо підвищилася шкідливість у всіх зонах соевиращіванія від дротяника, що обумовлено дуже помітним погіршенням фітосанітарної ситуації орних угідь в останні 10-15 років.

Хотілося б відзначити, що деякі сисні шкідники (попелиці, цикадки, лугові клопи, клопи щитники) здатні переносити вірусну і бактеріальну інфекцію, яка негативно впливає на кількість і якість сої (зниження схожості насіння, товарний вигляд і т.д.)

SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины
Яндекс.Метрика
АгроПоиск - аграрная поисковая система

Авторские права © 2009 - 2013. Средства Защиты растений. Все права защищены. поддержка сайта - ABC.NET.UA