Україна, 09800, КИЇВСЬКА обл. м. Тетіїв,
вул. Леніна 52б, ЄДРПОУ 39544589
тел: +38097-518-38-28 +38066-023-21-16
тел./факс: (045)6055455, E-Mail: trihogramma@mail.ru


ТРИХОГРАММА - биологическое средство защита растений!
продажа / авиавнесение / доставка трихограммы и яиц зерновой моли

Теплица


Трихограма - дуже корисна комаха, яка дозволяє господарям і власникам теплиць менше хвилюватися через шкідників і менше витрачати гроші на купівлю засобів захисту. Використання трихограми відбувається повністю відповідно до принципів органічного землеробства і наближає тепличні мікроекосистеми до природи. Відомо, що для багатьох культур, які вирощують теплицях, складають небезпеку лускокрилі, різні цикадки, совки, білокрилки, трипси, гусениці різних метеликів та інші личинки комах і самі комахи. У боротьбі з ними застосовують багато різних засобів захисту. Часто не біологічного походження, а синтетичні матеріали. Від них страждають самі господарі і працівники, а комахи звикають і не бояться їх. Часто трапляється так, в період дії біологічних засобів захисту нетривалий, і потрібно вносити їх знову. У такому випадку розумно застосовувати біологічні засоби захисту у вигляді малої осі - трихограми. Вона розмножується, відкладаючи свої яйця в яйця або личинки інших комах, у тому числі більшості шкідників, що живуть в теплицях.

Досить швидка і мобільна трихограма встигає знищити більшість личинок, і популяція шкідника в теплиці знижується іноді на 99%. Тому застосування трихограми, якщо воно правильне, дозволяє отримувати високі врожаї відмінного товарного вигляду. Для того, щоб трихограма спрацювала так, як того хочуть господарі, потрібно випускати її в теплиці кілька разів, а ще краще робити це регулярно. Перш поширення трихограми пов'язано з тим, що шкідники в теплиці вже також з'являються. Оскільки періоди відкладання яєць комахами-шкідниками в теплиці відрізняються від умов відкритого грунту, потрібно випускати її починаючи з квітня місяця, і так кожного разу на місяць. Совка починає років в травні, тому буде корисним не забути обов'язково випустити трихограму саме в цей період. Сам випуск комахи проводять за допомогою ємності, яку спочатку наповнюють кольором будь-яких кольорів або дерев, а вже потім висипають трихограму. Після того, як проходить 15-20 хвилин, вона поширюється за кольором, а тоді достатньо просто рівномірно розподілити її по теплиці.

Після внесення, не варто проводити обробки рослин засобами захисту, щоб не знищити цю корисну осу. Вона протягом 1-2 годин встигає виконати свою місію, тобто знайти яйця шкідників і заразити їх власними, з яких пізніше вилетять нові молоді обличчя трихограми. Так працює ця невелика комаха, яку ледь видно неозброєним оком. Нею дуже зручно користуватися в теплиці, оскільки там існують практично ідеальні умови для її розвитку. Особливо цікаво те, що вона з часом може звикнути до умов тепличного мікроклімату, і вже самостійно розмножуватися і розповсюджуватися в теплиці. Важливо, що їй потрібні нектароноси, на яких вона живе і харчується. Це можуть бути пахучі трави родини зонтичних або баштанні культури. Можна просто підсівати в теплиці чорнобривці і фацелію.

Використання трихограми постійно пов'язане з погодою. Помічено, що трихограма найбільш активна, а відповідно, і найбільш ефективно діє проти шкідників, в сонячні безвітряні дні першої половини дня влітку і другої половини дня навесні і восени. Цей нехитрий календар допомагає орієнтуватися в термінах випуску трихограми в теплиці. Більшість господарів можуть успішно застосовувати осу за допомогою таких простих правил. Вона важко переносить внесення хімії, також мінеральних добрив, тому таку практику слід припинити навіть при одноразовому випуску трихограми в тепличних умовах. Краще обходитися біопрепаратами, причому в необхідних умовах.

SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины
Яндекс.Метрика
АгроПоиск - аграрная поисковая система

Авторские права © 2009 - 2013. Средства Защиты растений. Все права защищены. поддержка сайта - ABC.NET.UA